Apnea Academy Level 2
Chorvátsko - ostrov Korčula, 30.7. - 4.8.2022

Termín30.7. - 4.8.2022
LokalitaChorvátsko - ostrov Korčula
Cena330,00 EUR
Stupeň certifikácieSecond Level
Podmienky absolvovania

Pre udelenie certifikácie je potrebné dosiahnuť nasledujúce výkony: 2`30" v statickej apnoi, 55m v dynamickej apnoi, 35m v dynamickej apnoi bez plutiev, 15m CWT. Zvládať techniku ponoru, dokonale ovládať bezpečnosť pri potápani a safety (záchrana freedivera)

Freediver nie je na kurze tlačený do výkonov. Obsah a myšlienka kurzu je učiť sa potápať na dobrý pocit a s tým potom idú ruka v ruke aj výkony. Ak sa dokážeš naučiť pod vodou relaxovať, potom to už ide samo :)

Potrebné pomôckymaska, šnorchel, neoprén, plutvy, opasok a závažie, úväzok
Popis

Kurz Apnea Academy level 2 nadväzuje svojím obsahom na kurz level 1. Cieľom kurzu je zdokonalenie techník potápania, zlepšenie výkonov v disciplínach FIM A CWT ( pozri Freediving - Disciplíny), naučiť sa bezpečne potápať do stredných hĺbok, osvojiť si nové techniky dýchania, relaxácie a stečingu. Cieľom kurzu je i prehĺbenie a rozšírenie teoretických vedomostí o nádychovom potápaní. Absolvovaním kurzu získaš teoretické vedomosti a praktické zručnosti ohľadne bezpečného a pohodlného pobytu pod vodou.

Kurz svojím obsahom a náročnosťou posúva účastníkov medzi skúsených freediverov. 

Poznámka

Cieľom kurzu je zlepšiť bezpečnosť pri potápaní, posunúť ďalej osobné výkony, predĺžiť čas strávený pod vodou a dosiahnuť väčší komfort a relaxáciu pri potápaní.

Ubytovanie mávame v apartmánoch Priščapac, ktorý je vzdialený cca 30m od mora. Nie je však podmienkou byť ubytovaný tam. Je to len výhodou, lebo ľudia trávia viac času ako partia a delia sa o svoje pocity a zážitky. Taktiež majú kedykoľvek príležitosť konzultovať svoje otázky s inštruktormi. 

Cena ubytovania nie je zahrnutá v cene kurzu. Je možné ubytovať sa aj pred začiatkom kurzu a ostať aj po skončení kurzu. Dobrá príležitosť urobiť si peknú dovolenku. 

Kto chce byť ubytovaný s nami, nahlasujte sa priamo cez nás, aby sme boli evidovaní ako skupina. 

Orientačné ceny sú vo fotogalérii, ak nám zašlú nový cenník, tak to hneď upresníme.